4. Uluslararası 

Butik Tatlar Festivali

5 yıldızlı Kaya İstanbul Fair & Convention otelinde muhteşem bir menü eşliğinde çok güzel bir amaç için gerçekleştirilecek olan ödül törenimize davetlisiniz. 

5. Yıldızlı Kaya Istanbul Otelde gerçekleştirilecek olan Gala Yemeğinin Menüsü


Geleneksel Meze Tabagı
Zeytiyağlı yaprak sarma, 
Beyaz peynir, 
Hindi füme, 
Salata, 
Havuç tarator, 
Mercimek köftesi, 
Acılı ezme

Peynirli Su Böreği

Közlenmiş biber ve mantar dolgulu Piliç sarma
Pilav,  sote sebzeler  ve limon aromalı özel sos ile 

Fırın Sütlaç

Limitsiz alkolsüz içki

Özel yemeğimizde hem güzel dostlukları pekiştireceğiz, hem yarışmada derece alanları heyecanla bekleyeceğiz hemde kız çocuklarımızın okul bursu için bağış toplayıp onları sevindireceğiz. 


Ödül törenimiz yemekli olup 5.yıldızlı otelimizin menüsü eşliğinde  gerçekleştirilecektir. Alkol, Canlı müzik ve dans olmayacaktır. Yarışmalarımıza katılanların ödüllerini törende alabilmeleri için katılım önemlidir. Ödüller posta ile gönderilmeyecektir. Ödüllerin dağıtımında  karmaşıklık yaşanmasına sebebiyet verilmemesi için katılımcıların bu konuya hassasiyetle yaklaşmalarını ve anlayışla karşılamalarını rica ederiz. Yarışmalara katılmak istedikleri halde ödül törenine katılamayacak olanların ödüllerini nasıl alabileceklerini ögrenmeleri için bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.  


Heryıl olduğu gibi bu yılda sosyal sorumluluk projemiz kapsamında bağış toplayacağız. Geçen yıl sosyal sorumluluk projemiz kapsamında hazırlanan 2 metre boyundaki Türkiye haritası kurabiyelerimizin satışlarından elde edilen tüm gelir  Özürlüler Vakfına bağışlanmıştır. Bu yıl ise yine gönüllü katılımcılar tarafından hazırlanacak çok özel tasarımlar "Kız Çoçuklarımıza Okul Bursu" sağlayabilmek için satışa çıkarılacak ve elde edilen gelirlerin tamamı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yetkililerine teslim edilecektir. Sosyal projemiz ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

ÖDÜL TÖRENİ YEMEĞİ

Tarih: 7 Nisan 2018

Saat : 19:00 - 22:00
Adres: Gökevler Mahallesi, 2317 sokak No:1, 34513 Esenyurt/İstanbul, Turkey

Bağış Gala Yemeği  : 170.- TL        Gala yemeğine ziyaretçi etkinlik giriş ücreti dahil DEĞİLDİR. 


YARIŞMACILARA ÖZEL FİYAT:   148.- TL  ( Yarışmacı eşleri içinde geçerlidir.)


Yarışmalarımızdan herhangi birine kayıt yapılması durumunda gala yemeği yarışmacılarımıza indirimli fiyattan uygulanacaktır.