4. Uluslararası 

Butik Tatlar Festivali

FESTİVAL HAKKINDA

Pasta ve çikolata tasarımcıları ve lezzet düşkünleri için Türkiye'deki ilk ve tek canlı tatlı festivali...

​​​​Kek. kurabiye, tatlılar yapmayı, çikolata ile muhteşem lezzetler yaratmayı, pastaları ve kurabiyeleri süslemeyi seviyorsanız Cake Show Istanbul'u çok seveceksiniz. 


​Pastacılık dünyasına ve pasta süsleme sanatına ayrılmış 2 gün sürecek canlı bir deneyim. Yerli ve yabancı ünlü şeflerin demoları, sınıfları ve uygulamalı atölye çalışmaları ile dopdolu benzersiz bir etkinlik. Yeni beceriler ve teknikler öğrenin, yeni lezzetler tadın ve satın alın, pastacılık ile ilgili malzemeleri inceleyin, ve çok daha fazlası Cake Show Istanbul'da. Herkesin aile ve arkadaşlarıyla  harika bir gün geçirebileceği dopdolu bir festival.


Canlı Demo Gösterileri
En sevdiğiniz dünya standartlarında şefler ve pasta sanatçıları gözlerinizin önünde lezzetli ve keyifli başyapıtlar oluşturacaklar. Pasta dekorasyonundan, pişirme tekniklerine, çikolatadan, yenilebilir çiçeklere seçim yapmakta zorlanacağınız çok sayıda demolar 2 gün boyunca ücretsiz.


Tedarikçilerden Alışveriş

Pastacılık ile ilgili en son yenilikleri keşfederek , pasta dekorasyon süslerinden,  mutfak aletlerine kadar her türlü malzemeleri kolayca görüp satın alabiliceğiniz dopdolu bir etkinlik.


Yeni Teknikler Öğrenin
Cake Show İstanbul'da yeni beceriler ve teknikler öğrenmeniz için çeşitli uygulama eğitimleri var. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar, 45 dakikalık ve 60 dakikalık uygulamalı derslerde, pasta dünyasındaki en iyi eğitmenlerden bazı yeni beceriler öğreneceksiniz. Pişirme ve pasta dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olacak en yeni araçlar ve malzemelerle deneyim kazanacaksınız. Bu sınıflar her yaş ve beceri seviyesine uygundur. Yapın ve yaratıcılığınızı evinize götürün. 


Özel tasarım pastalar

Muhteşem düğün pastalarından, fantastik tasarımlara, şekerden yapılmış figürlerden yanilebilir çiçek buketlerine kadar birbirinden yaratıcı özel tasarım yarışma pastalarını 2 gün boyunca Cake Show Istanbul'da görebilirsiniz. 


Çocuk Atölyesi

Minik sanatçılarımız birbirinden güzel figurleri Mutlu Kekler Atolyesinde hayata geçirecekler. 


İster bir lezzet düşkünü olun ister profesyonel bir pasta sanatçısı, beceri düzeyiniz ve yaşınız ne olursa olsun Cake Show İstanbul'da görmek ve yapmak için mutlaka birşeyler bulacaksınız. 


Cake Show İstanbul'da görüşmek üzere !

​​