YARIŞMALAR

7 & 8 April 2018

4th International

Cake & Sweets Show

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.


Mustafa Kemal Atatürk

EĞİTİM,  ülkemizde ve dünyada en önemli konulardan birisidir. Özellikle ülkemizde öncelikle kız çoçuklarımızın okula gönderilmemesi hep kanayan bir yaramızdır. Her yıl Cake Show İstanbul etkinliğimiz de  sosyal sorumluluk projelerimize yer veriyoruz.  Bu projelerden elde edilen gelirin tamamını derneklere bağışlanıyor. 


Bizim için çok önemli bir yere sahip olan sosyal sorumluluk projelerimizde bu yılki hedefimiz , maddi yetersizlik sebebiyle okuyamayan KIZ ÇOÇUKLARIMIZA BURS sağlayabilmek.


Bu kapsamda etkinliğimizde birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçılar tarafından hazırlanan muhteşem çalışmalar sergilenecektir. ​Sergilerimiz ile ilgili ayrıntılı detaylar sosyal medya sayfalarımızdan duyurulacaktır. 

SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ​   :    Eğitim Geleceğimizdir. Kız Çocuklarımızı Okutalım.

2017 gerçekleştirdiğimiz Sosyal sorumluluk Projemiz


Gönüllü kurabiye sanatçılarımız tarafından, 81 ilimiz  tek tek kurabiyelerden hazırlanıp dekore edilerek 2 metre boyutunda Türkiye haritası oluşturuldu. Haritadaki kurabiyeler açık arttırma ile tek tek satılarak elde edilen gelirin tamamı ÖZÜRLÜLER VAKFI na bağışlamıştır. 

Okumak İstiyorum