Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.


Mustafa Kemal Atatürk

EĞİTİM,  ülkemizde ve dünyada en önemli konulardan birisidir. Özellikle ülkemizde öncelikle kız çoçuklarımızın okula gönderilmemesi hep kanayan bir yaramızdır. Her yıl Cake Show İstanbul etkinliğimiz de  sosyal sorumluluk projelerimize yer veriyoruz.  Bu projelerden elde edilen gelirin tamamını derneklere bağışlanıyor. 


Bizim için çok önemli bir yere sahip olan sosyal sorumluluk projelerimizde bu yılki hedefimiz , maddi yetersizlik sebebiyle okuyamayan KIZ ÇOÇUKLARIMIZA BURS sağlayabilmek için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine bağış toplamaktır. 


Bu kapsamda etkinliğimizde birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçılar tarafından hazırlanan muhteşem çalışmalar sergilenecektir. 7 Nisan gecesi düzenlenecek olan Ödül töreni / Bağış yemeğimizde çok özel çalışmalar açık arttırma ile satışa sunulacaktır ve bu yemekte elde edilen tüm gelir ÇYDD yetkilisine teslim edilecektir. Hazırlanacak özel çalışmalar ve sergilerimiz ile ilgili ayrıntılı detaylar sosyal medya sayfalarımızdan duyurulacaktır. 

2017 gerçekleştirdiğimiz Sosyal sorumluluk Projemiz


Gönüllü kurabiye sanatçılarımız tarafından, 81 ilimiz  tek tek kurabiyelerden hazırlanıp dekore edilerek 2 metre boyutunda Türkiye haritası oluşturuldu. Haritadaki kurabiyeler açık arttırma ile tek tek satılarak elde edilen gelirin tamamı ÖZÜRLÜLER VAKFI na bağışlamıştır. 

Okumak İstiyorum 

4. Uluslararası 

Butik Tatlar Festivali

SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ​   :    Eğitim Geleceğimizdir. Kız Çocuklarımızı Okutalım.