​13-14 MAY,2017

Herşey cesaretle başlar, destekle büyür.

Detaylı bilgi almak için  lütfen yandaki Tedarikçi Başvuru formunu doldurup SUBMIT butonuna basınız. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir. 

NEDEN KATILMALISINIZ ?​


  • Sattığınız ürünleri satın alma eğilimi yüksek müşterilere ulaşın
  • Müşterileri ürünlerinizin nasıl kullanılacağı konusunda eğitin
  • Eğlenceli ve canlı bir atmosferde gerçek lezzet düşkünleri ile etkileşim kurun
  • Marka ve ürün bilinci oluşturun
  • Yeni ürünlerinizi duyurun
  • Ürünlerinizi direkt hedef müşteriye satın.

TEDARİKÇİ BAŞVURU

TEDARİKÇİ OLMAK

KİMLER TEDARİKÇİ FİRMA OLABİLİR 


Eğer Küçük mutfak aletleri, pastacılık hammaddeleri  ve pişirme ekipmanları satıyorsanız Cake Show Istanbul'da hedef kitlenize doğrudan ulaşıp marka değerinizi ve bilinilirliğinizi arttırabilir, ürünlerinizin tanıtımını ve direk satışını gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer pastacılık dekorasyon ürünleri satıyorsanız, yada eğitimler veriyorsanız Cake Show İstanbul'da  yurtiçi ve yurtdışından katılan binlerce amatör ve profesyonel pasta sanatçılarına direk iletişim kurarak , ürün satışlarızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cake Show Istanbul'da 2 gün boyunca  yerli ve yabancı binlerce amatör ve profesyonel pastacılara, ev hanimlarina ve  lezzet düşkünülerine birebir ulaşabilirsiniz.


Ziyaretçiler, yeni teknikler öğrenmek, gösterileri izlemek, yeni ürünler keşfetmek ve bir profesyonel gibi pasta pişirebilmeleri ihtiyaç duydukları her şeyi satın almak için Cake Show İstanbul'a gelirler. Gelecek yıllar içinde almak istedikleri ürünleri görebilir , deneyebilirler ve alışveriş listelerine eklerler.

​REKLAM VERMEK İSTERMİSİNİZ ?


Günlük yurtiçi ve yurtdışı binlerce takipçiye ulaşan Web sayfamızda, Facebook ve Instagram hesaplarımızda ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmak ve takip sayısınızı arttırmak için en uygun imkanlara sahip olabilirsiniz. 


Lütfen bizimle info@cakeshowistanbul.com adresimizden iletişime geçiniz.